• Stacks Image 42

  Caption Text

  Link
 • Stacks Image 48

  Caption Text

  Link
 • Stacks Image 49

  Caption Text

  Link

Stolárstvo: drevo interiér, exteriér.

Váš sen o príjemnom, pekne zariadenom a pohodlnom interiéry & exteriéry nemusí zostať iba snom... V akom štýle chcete mať exteriér zariadený, čo všetko očakávate od tohto priestoru, to všetko vám pomôžeme zrealizovať. Jednoducho a rýchlo! Stačí len jeden telefonát alebo e-mail a môžete mať ten správny nábytok a doplnky na správnom mieste v krátkom čase. Kontaktujete nás!

Záhradné doplnky z dreva

Zaoberáme sa výrobou záhradného nábytku, altánkov, chatiek a predajom doplnkov do záhrad. Produkty, ktoré máme v ponuke sú z masívneho dreva a rozmery výrobkov vieme upraviť podľa požiadaviek zákazníka. Ďalej sa zaoberáme návrhom a výstavbou detských ihrísk a oddychových zón pre obce, školy a verejné priestranstvá. Všetky naše zariadenia detských ihrísk sú vyrábané v zmysle bezpečnostných noriem STN EN 11 76 a STN EN 11 77. Kontakt.

Drevené studne

Drevené studne
Studna so škrídľovou strechou
Studňa služi na zakrytie zavlažovacieho systému .Vnutorný priemer je 100 cm,hrúbka steny 4,8 cm,výška 180cm. Náter je prevedený 3x kvalitnou farbou.
Vyrábame drevené studne aj na mieru. Drevená studňa moze byt vyrobena z dreva, ako strešnú krytinu používame drevený palubovkový šindeľ, asfaltový šindel, alebo škrídlu, ktorá je už v cene studni. Ponukame rozne velkosti od 40 cm do 230 cm.
Drevené studne vyrábame v rôznych rozmeroch, tu sa berie vnutorný priemer studne,pričom výšku prisposobíme ,aby to vyzeralo pekne.Pokiaľ máte záujem o studňu na mieru napíšte nám a radi Vám ju naceníme. Kontakt.
Drevené studne
Prestrešenie betonovej skruže na studni.
Studňa služi na na občasne ťahanie vody,pretože v nej je zabudované čerpadlo,ak by došlo k jeho pokazeniu,da sa vytiahnut vodu ručne...Na betonovej skruži je drevený poklop,hrúbky 4,5 cm.Celková výška studne je 235-240cm..
Drevené studne
Dekoračná studňa s 4 strannou strechou.Vnutorný priemer 100cm, hrubka steny 7,8 cm, výška spodku 60,cm a celková výška 220cm. Studna ma otváraci poklop,je prevedná 3x náterom farbou značky Belinka odtieň orech. Možnosť hrúbky 4,8cm a možnost aj inych vnutorných priemerov.

Drevené mlyny do záhrady

Drevené mlyny do záhrady
Veterný mlyn
Je vyrobený z masívnej konštrukcie v tvare 6 uholníka,z hránolkov 4,5 x 6cm. Drevená konštrukcia je napústená proti škodcom. Opláštená je palubovkami hrúbky 16mm.Na strechu používame kanadský šindeľ alebo strecha je pokrytá palubovkami. Záleži na požiadavke zakazníka. Vrtuľa je umiestnená na 2 ložiskách pričom pri vetre sa otáča. Na vrch strechy je možnosť osadiť guľu alebo solárnu lampičku.
Veterný mlyn, je krásnym doplnom našich záhrad. Veterný mlyn je vyrobený z masívu, čo samo o sebe vypovedá o jeho trvácnosti, drevo sa nenabíja staticky, vydáva príjemnú vôňu a je chránený morením proti poškodeniu,škodcom a vonkajším vplyvom. Veterný mlyn je vyrobený v odtieni podľa požiadavky zakazníka, je možné si vybrať z piatich rozmerov veterného mlynu 60,80,100,160 a 200cm. Veterný mlyn vyrobený z masívu má ďalšiu výhodu, že veľmi príjemne vyniká a pritom ladí s každou záhradou. Dizajnéri sa snažili, čo najviac vystihnúť prírodu samotnú v podobe záhradného nábytku. Náš záhradný nábytok skrášli vašu záhradu a dodá jej charakter súdržnosti s prírodou. Kontakt.

Drevené mosty

Stacks Image 73
Drevený mostík
Mostík ma dĺžku 200cm a jedno zábradlie,šírka mostíka je 100cm prevyšenie mostika je 15-17cm. Možnosť výroby aj iných variant. Najviac žiadaný je mostík dĺžky 300cm, ktorý ma 100cm šírku, prechodovú šírku 80cm a zábradlie po oboch stranach. Na jednom zábradli sú 3 stĺpiky ktoré majú na vrchu guľa, ktorá slúži ako doplnok. Náter je prevedený 3x kvalitnými farbami.
Drevené lávky sa stávajú v súčasnosti čoraz obľúbenejšími. Lávka, ktorá je vyrobená z kvalitného dreva vám skrášli prostredie a dodá vášmu jazierku estetiku. Lávky sa tiež stávajú doplnkom do okrasných záhrad. Všetky naše produkty sú vyrobené z kvalitného dreva. Vybrať si môžete zo širokej ponuky drevených výrobkov a taktiež vám pomôžeme i pri stavbe drevených ciest, ktoré vás dostanú do nedostupných močaristých a bažinatých miest. Kontakt.

Doplnky do záhrady z dreva

Stacks Image 95
Rebriňák
Vozná dĺžka je 140cm + 100cm oja a šírka 55-60cm. Dekoračný fúrik sa použiva na skrášlenie záhrady, kde do rebriňaka si zákazníci dávaju bedničky s ťahavými kvetmi. Kolesa su urobené tak, aby pri ťahaní sa otáčali. Možnosť aj iných rozmerov.
Rebriňák
Vozná dĺžka je 140cm + 100cm oja a šírka 55-60cm. Dekoračný fúrik sa použiva na skrášlenie záhrady, kde do rebriňaka si zákazníci dávaju bedničky s ťahavými kvetmi. Kolesa su urobené tak, aby pri ťahaní sa otáčali. Možnosť aj iných rozmerov.
Stacks Image 108
Sedacia borovicova zostava
Zostava pre 8 osob. Dĺžka 180cm. Náter je prevedený 2x Luxolom a 1x Lakom proti UV-žiareniu
Sedacia borovicova zostava
Zostava pre 8 osob. Dĺžka 180cm. Náter je prevedený 2x Luxolom a 1x Lakom proti UV-žiareniu
Stacks Image 110
Ružový oblúk
Použiva sa na popínavé ruže. Umiestnenie je možne nad chodnik k jazierku alebu za vstupnu bránku. Výška 200cm, hĺbka 60cm a prechodová šírka 180cm. Ružový oblúk je osadený na zabetonovaných železných nohách v tváre U. Hrúbka stĺpa 8 cm.
Ružový oblúk
Použiva sa na popínavé ruže. Umiestnenie je možne nad chodnik k jazierku alebu za vstupnu bránku. Výška 200cm, hĺbka 60cm a prechodová šírka 180cm. Ružový oblúk je osadený na zabetonovaných železných nohách v tváre U. Hrúbka stĺpa 8 cm.
Stacks Image 169
Uponkový kvetináč
Hrúbka steny 2cm, šírka 40cm, dĺžka 80cm,hĺbka 40cm, výška 140cm.
Uponkový kvetináč
Hrúbka steny 2cm, šírka 40cm, dĺžka 80cm,hĺbka 40cm, výška 140cm.

Kuchyne na mieru z dreva

Kuchyne na mieru z dreva
Drevo je vďaka svojej rozmanitej štruktúre krásne samo o sebe a preto mu nemusíme vnucovať za každú cenu zložité a ťažkopádne formy. Jednoduchá kuchynská linka porazí čas v prospech nás. Kontakt.
Kuchyňa v znamení dreva, od podlahy až takmer po strop nepredstavuje extrém, ale práve naopak. V takomto priateľskom zložení ju nachádzame aj v mestách a nielen na horách a vidieku.

Príjemná vôňa, romantické vŕzganie a rôzne dizajnérsky prístupy z nej robia roztomilé miesta - jedinečné centrá vybraných domácností. Ak chceme zaručiť nadčasovosť kuchynskej linky, potom stavíme na rustikálny alebo minimalistický dizajn. Viac o "Kuchyne na mieru z dreva".

Detské ihriská z dreva

Detské ihriská z dreva
Detské ihrisko
Je vyrobené zo smreka. Detský domček ma celkovú výšku 280cm. Hranoly su hrubky 8x8cm. Pod vežov je spravený odkladací priestor a je oplaštený OSB doskou. OSB doska sa dá vymeniť za palubovky. Detské ihrisko ma 1 destskú hojdačku ,ale nieje žiadný problém spraviť 2.Šmýkačka ma dľžku 200 cm a je umiestnená vo výške 120cm. Domček sa da ukotviť na železné nohy v tvare U. Šmýkačka je spustená do pieskoviska, pričom piesok tlmi naraz pri šmýkaní. Pieskovisko ma rozmery 140x140cm a ma aj odkladaci priestor na hračky do piesku. Na vrchu je poklop, ktorý chráni piesok pred mačkami a psami.
Detské ihrisko
Je vyrobené zo smreka. Detský domček ma celkovú výšku 280cm. Hranoly su hrubky 8x8cm. Pod vežov je spravený odkladací priestor a je oplaštený OSB doskou. OSB doska sa dá vymeniť za palubovky. Detské ihrisko ma 1 destskú hojdačku ,ale nieje žiadný problém spraviť 2.Šmýkačka ma dľžku 200 cm a je umiestnená vo výške 120cm.
Kvalitné a bezpečné drevené detské ihriská rôznych veľkostí aj cenových kategórii. Pri výbere detských ihrísk do nášho sortimentu vždy kladieme dôraz na dodržiavanie technologických a najmä bezpečnostných noriem platných na detské ihriská.

Drevo je veľmi obľúbené pri výstavbe detských ihrísk najmä vďaka svojej dostupnosti a minimálnemu vplyvu na životné prostredie. Z ekonomických dôvodov sa na výrobu ihrísk a hojdačiek používa najmä mäkké drevo. Na trhu môžete nájsť drevené ihriská a hojdačky z guľatiny alebo hranolov. Pri rozhodovaní o výbere by ste si mali byť vedomí hlavných rozdielov. Kontakt.
Domček sa da ukotviť na železné nohy v tvare U. Šmýkačka je spustená do pieskoviska, pričom piesok tlmi naraz pri šmýkaní. Pieskovisko ma rozmery 140x140cm a ma aj odkladaci priestor na hračky do piesku. Na vrchu je poklop, ktorý chráni piesok pred mačkami a psami.

Altánky, prístrešky z dreva

Altánky, prístrešky z dreva
Altánok s čínskou strechou
Podorys altánku je 500 x 300 cm. Hrúbka stĺpov je 10 x 10cm a výška 220cm. Zábradlie je vyrobene z hranolov 7x7cm. Zadná stena zo severu, je opláštená palubovkami, aby pri silnejšom vetre a prudkom dáždi neprerušilo oddych. Krokvy na streche su lepené a vyrezávane, aby vytvorili čínsky štýl. Ako strešna krytina je použitý kanadský asfaltový šindeľ.
V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať napríklad cez náš kontaktný formulár, prípadne využite naše telefónne číslo: Kontakt.
Záhradné altánky, prístrešky a drevené garáže: Vyrábame na mieru podľa Vašich požiadaviek, vymeranie, výkopové práce, betónovanie základových pätiek, montujeme drevené prístrešky na mieru so zastrešením aj náterom. Záhradné altánky vytvárajú príjemné súkromie pre posedenia alebo oslavy s priateľmi či rodinou, ktoré nemusíte prerušiť ani keď Vás prekvapí nepriazeň počasia. Ak máte záujem o altánok, či inú drevostavbu, nechajte si od nás vypracovať cenovú ponuku.
Altánky, prístrešky z dreva
Drevená Pergola
Pergola je vyrobena z makkeho materialu zo smreka. Podorys je v tvare L, rozmery 600x800cm. Hranoly su v hrubke 16x16cm. Drevené žaluzie na prednej strane, služia –bránia priamemu slnečnemu žiareniu a zakryvaju priamy kontakt na terasu od susedov. Na vrchu pergoly je ukotvená železná konštrukcia z Joklov 5x3cm, na ktorú bude prilepené sklo hrube 1cm. Sklo je ako strešna krytina. Pergola bude obrastená hroznom.
Altánky, prístrešky z dreva
Drevený dvoj garážový prístrešok
Podorys 550x600cm. Hrúbka stlpou a tramov 14x14cm. Výška stĺpa 200cm.Krokva 10x8cm. Ako strešná krytina je použity poplastovaný plech, s plechovým olemovaním.

Zrubové domy a drevené domy

Zrubové domy a drevené domy
Zrubový dom.
Zrubové domy a drevené domy
Drevená chatka
Chatka je postavená na betonovej platni, ku ktorej bočne steny sú ukotvené pomocou profilov L a kotiev do betónu. Podorys chatky 400x300cm. Terasa 140x300cm. Výška bočnej steny 207cm, výška v štíte 270cm. Hrúbka steny 4,2cm. Chatka je dovezena v demonte. Su bočne steny, ktore sa na mieste zošrubujú v celok. Rohy su zakončené rohovými lištami. Na streche je použita OSB doska 2,2cm a na nej je asfaltový šindeľ. Možnosť zámeny OSB za palubovky a kanadský asfaltový šindeľ za lakoplastovaný plech. Podľa požiadavky dodanie aj drevenej podlahy 2,8cm hrubky.
Zrubové domy a drevené domy realizujeme predovšetkým podľa individuálnych predstáv a požiadaviek klienta. Naše zrubové domy, drevenice a drevené domy staviame z kvalitného sušeného hobľovaného smreka (masív alebo lepený profil) opracovaného dvojitou pero-drážkou. Hranoly sú v rohoch spojené krížovým spojom-zámkom.

Obvodové zrubové steny sú zateplené tepelnou izoláciou (drevitá vlna, kamenná vata, ovčia vlna atď). Zrubové domy sa vyznačujú veľmi dobrými tepelnoizolačnými vlastnosťami, vynikajú príjemnou vnútornou,, klímou ". Energetické parametre rodinných zrubových domov zodpovedajú v štandarde nízkoenergetickej stavbe. Drevené konštrukcie sú vyrábané z certifikovaných materiálov. Kontakt.

Drevené ploty a brány

Drevené ploty a brany
Drevené ploty a brány
Brána ma železnú konštrukciu na pohon. Na nej je opláštenie z hobľovaných a brúsených dosák hrúbky 2cm. Dosky majú zub a sú prekladané na seba.
Chráňte svoj majetok skutočne elegantným spôsobom. Drevený plot výborne vyzerá a zároveň ochráni váš majetok pred nežiadanými návštevami. V našej stolárskej dielni vám vyhotovíme plot na mieru podľa vašich požiadaviek. K prirodzenej kráse drevených plotov a brán sa pripája aj ojedinelá záruka a služba. Vďaka metódam modernej výroby a povrchovej ochrany vo farbe, v materiáloch a v tvare, výber je nevyčerpateľný. Kontakt.
Hľadáte kvalitné riešenia pre Váš exteriér / interiér? Inšpirujte sa prístreškami ako aj záhradným nábytkom z našej vlastnej dielne.
Podľa vašich predstáv a požiadaviek vám na mieru vyrobíme akýkoľvek nábytok, ktorý bude spĺňať vaše predstavy a módne trendy dnešnej doby! Kontaktujete ma!