Meditácia

Zvládnutie stresu za pomoci meditácie

 • Stolarstvo Milos Zak Logo

  Caption Text

  Link
 • Stolarstvo Milos Zak Logo

  Caption Text

  Link
 • Stolarstvo Milos Zak Logo

  Caption Text

  Link
 • Stolarstvo Milos Zak Logo

  Caption Text

  Link

Meditácia

Meditácia v každodennom živote & Zvládnutie stresu

Téma meditácie síce nesúvisí priamo so stolárstvom, ktorému je venovaná táto moja webová stránka, ale keďže v mojom živote zohrala a zohráva dôležitú úlohu, rád by som vám k nej napísal niekoľko slov. Pre mňa je stolárstvo a práca s drevom vlastne aj meditácia. Pri tejto práci som Tu a Teraz, bez myšlienok. Som len ja a práca s drevom. No na začiatku to tak nebolo. Bol som plný starostí a strachu o budúcnosť. Plný otáznikov. Čo keď skrachujem? Čo keď sa to nepodarí? Čo keď sa budem musieť rozviesť? Veľa z mojich strachov sa aj stalo skutočnosťou… Teraz viem aj prečo. Odpoveď som našiel v zákone príťažlivosti.

Teraz už viem, že ak po niečom s veľmi pozitívnou emóciou túžim, tak to aj príde… a že ak sa aj niečoho s veľkým strachom bojím, príde to tiež… aby som bol vnímavejší k svojim pocitom a myšlienkam, začal som s meditáciou. To mi pomáha „vypnúť“ a presmerovať pozornosť z vecí, ktorých sa bojím na veci, ktoré chcem… samozrejme to vôbec nie je ľahké a stále sa učím. No cvičenie robí majstra… Preto meditujem a pred každým projektom meditujem aj o tom, ako by celé moje dielo malo, či mohlo vyzerať. Vždy sa snažím vcítiť do pocitu, ktorý by mal daný výrobok z dreva sprostredkovať a potom začínam s tvorivou prácou s drevom… Meditácia v pohybe :-).

Stolarstvo Logo

Stolárstvo Miloš Žák
Farská 4
919 35 Hrnčiarovce nad Parnou
(Trnava)
Mobil: 0908 832 728
Email: zak.stolarstvo@gmail.com

Prečo Stolárstvo Žák

Chceli by ste skrášliť váš interiér? Tak u nás ste na správnej adrese! Prečo sa uspokojiť s jednoduchým nábytkom z pásovej výroby, keď môžete mať jedinečné dizajnové kúsky najvyššej kvality zhotovené priamo na mieru podľa Vašich predstáv a požiadaviek?

Buďte originálny a nechajte nás premeniť Vaše sny na skutočnosť... Neváhajte ma kontaktovať! Kontaktujte ma dnes a začnite hneď prinášať do vášho života lásku, kľud a harmóniu dreva!